Oferty samochodowe firm leasingowych

samochody leasing

Hasła ofertowe – samochody leasing

Jak wiadomo, każda firma walczy o swojego klienta. W branży leasingowej walka ta jest naprawdę zacięta ze względu na jego popularność i ilość firm leasingowych na rynku krajowym. Największe boje toczone są o klientów, którzy chcą wziąć na samochody leasing. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest to najbardziej popularny środek trwały, który poddawany jest finansowaniu na mocy umów leasingowych. Dlatego też oferty od tych firm są tak korzystne. Przykładowo, obecnie niemal każda firma oferuje wkład własny już od 0 procent ceny auta i wykup nawet za 1 procent ceny auta. Oczywiście, może się to wydawać świetną okazją, jednak należy pamiętać, że chcąc otrzymać takie właśnie warunki przyjdzie nam płacić o najwyższe możliwe raty leasingowe.

Formalności

To akurat można zaliczyć do olbrzymiej korzyści porównując leasing chociażby z głównym rywalem, jakim jest kredyt. Niektóre firmy chcąc pozyskać klienta oferują nawet decyzję leasingową bez konieczności przedstawienia przez niego wszystkich dokumentów potwierdzających zarejestrowanie firmy i obroty za ubiegły rok i ostatni miesiąc. Slogany oferują decyzję leasingową w pięć minut. Oczywiście, w praktyce jest to raczej niemożliwe. samochody leasingBiorąc na samochody leasing na takich warunkach możemy dostać jedynie wstępną decyzję. Nikt nie wyda nam leasingu od razu, ponieważ byłoby to po prostu zbyt ryzykowne.

Rabaty

Dużą zaletą dla osób, które chcą wziąć na samochody leasing będą rabaty. Firmy leasingowe mają zawarte korzystne umowy z salonami dealerskimi. Dzięki temu, auta nabyte w takich salonach są tańsze. A to przekłada się oczywiście na niższe raty leasingowe. Podobnie jest z ubezpieczeniem. Często w umowie firmy leasingowe narzucają klientom wybór ubezpieczalni. Wielu może się to nie podobać, jednak zniżki oferowane przez te firmy są naprawdę spore. Ubezpieczenie jest niejako minusem, jeśli decydujemy się na samochody leasing. Wszystko dlatego, że trzeba wykupić pełny pakiet i nie otrzymujemy wypracowanych przez nas zniżek. Warto więc dokładnie analizować oferty wstępne firm leasingowych, bo nie zawsze mogą okazać się tak atrakcyjne, jak wyglądają na pierwszy rzut oka.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.

14 − 10 =